,

راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت | تعمیرگاه تخصصی داکت اسپیلت

مرکز تخصصی راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت

راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت

طرز کار گرمایش داکت اسپیلت

راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت

راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت

راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت

داکت اسپلیت یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان است، این سیستم همانند اسپلیت دیواری از یک قسمت داخلی که به آن هواساز می گویند و یک قسمت خارجی یا در اصطلاح به آن کندانسور می گویند، تشکیل شده است. هر دو قسمت اسپیلت خانگی توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می شوند و این قابلیت در آنها وجود دارد که هم  عمل سرمایش و هم گرمایش محیط را انجام دهند.

با توجه به استفاده داکت اسپلیت در فصل سرما و زمستان جهت گرم کردن محیط خانه و محل کار لازم است نکاتی مهم را جهت راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت یاد آور شویم.

در ابتدای فصل سرما لازم است بعضی از قسمت های داکت اسپلیت برسی و تنظیم شوند.

قبل از راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت ابتدا باید :

فیلترهای داخل اتاق که کنار یونیت داخلی داکت اسپلیت قرار دارند باید شستشو داده شوند محل قرار گیری این فیلترها پشت درب داکت اسپلیت و بغل یونیت داخلی می باشد.

سرویس کاران ما تمامی خدمات و تعمیرات تخصصی داکت اسپیلت را به بهترین شکل ممکن با کمترین هزینه تحمیلی به مشتری انجام خواهند داد.

جهت سرویس و راه اندازی داکت اسپلیت در حالت گرمایش و سرمایش
با این شماره تماس حاصل فرمایید :
۰۹۳۹۲۱۱۲۹۴۳

راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت

راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت

نصب و راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت

نصب آن نیاز به دانش فنی مربوط به لوله کشی مسی (لوله های حاوی مبرد) ، عایق کاری و محاسبات مورد نیاز جهت کاهش اتلافات و نیز حتی الامکان دور از فضای داخل (جهت به حداقل رساندن صدای فن ها) دارد که باید توسط مهندسان متخصص تهویه مطبوع محاسبه و نصب شود تا بالاترین کارایی را داشته باشد.

دفتر خدماتی تعمیر کولر گازی تمامی خدمات مربوط به داکت اسپیلت را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ، در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار می دهد .

* ما به شما قول می دهیم پاسخ گوی اطمینان شما باشیم *
۰۹۳۹۲۱۱۲۹۴۳

طرز کار گرمایش داکت اسپیلت

طرز کار گرمایش داکت اسپیلت

طرز کار گرمایش داکت اسپیلت :

 در خصوص عمل گرمایش دو رویکرد را در مقابل داریم:

 ابتدا آنکه سیکل تراکمی در مدار باشد و تنها با تغییر در جهت حرکت مبرد (استفاده از شیر اختناق دو طرفه) جای اواپراتور و کمپرسور تغییر کرده هوای عبور داده شده از روی لوله های هواساز گرم شود و به محیط بازگشت داده شود. اما این امر مستلزم مصرف انرژی الکتریکی بوده که به صرفه نمی باشد و هزینه ی زیادی را به کارفرما تحمیل خواهد نمود.

معمولا در عمل گرمایش در صورتی که نخواهیم از سیکل تراکمی استفاده نماییم (به دلیل هزینه ی برق بالا) آب گرم تولید شده توسط پکیج یا موتورخانه از کویل تعبیه شده در دستگاه عبور می کند و با این کار هوای عبوری از روی کویل را گرم می کند و به محیط منتقل می کند (مانند فن کویل).

در عمل سرمایش منبع مصرفی دستگاه، برق و در عمل گرمایش (به صورت توضیح داده شده در بالا)، گاز است.

همکاران ما در گروه فنی تعمیر کولر گازی به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات تخصصی نصب ، تعمیر ، سرویس و راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت هستند .

دفتر تخصصی و خدماتی تعمیر کولر گازی آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز
در تمام نقاط تهران می باشد.
* ۰۹۳۹۲۱۱۲۹۴۳۳۳ *

مرکز تخصصی داکت اسپیلت

مرکز تخصصی داکت اسپیلت

کولرگازی بهتر است یا داکت اسپیلت ؟

 داکت اسپلیت فضای کمتری را اشغال و در هزینه تعمیر و نگهداری نیز  به صرفه تر است. درباره گرمایش کولر گازی هم احتمالا شنیده اید که گرمایش ۱۰۰ درصدی ندارد و اصولا یک سیستم کمک گرمایشی محسوب می شود و درصورت اجرای کولر گازی در پروژه های ساختمانی نیاز به اجرای سیستم گرمایشی جداگانه مثل رادیاتور یا گرمایش از کف را دارد در حالیکه داکت اسپیلت دارای گرمایش قوی است و نیاز  به سیستم کمکی ندارد همچنین در گرمایش داکت اسپیلت فقط  یک لوله رفت و برگشت از پکیج یا موتورخانه لوله کشی می شود، در حالی که در رادیاتور پراکندگی لوله و انشعابات آن زیاد و بازده گرمایش سیستم داکت اسپیلت خیلی بهتر از رادیاتور است و در پایان درباره قیمت تمام شده داکت اسپلیت تقریبا ۲۰ درصد ارزان تر از کولر گازی با رادیاتور هزینه می شود.

ما با افتخار آماده تعمیرات و سرویس دهی انواع برندهای داکت اسپیلت می باشیم.
۰۹۳۹۲۱۱۲۹۴۳

داکت اسپیلت

داکت اسپیلت

آیا دستگاه داکت اسپیلت نیاز به سرویس سالیانه دارد ؟

داکت اسپلیت ها هم مانند دستگاه های کولر گازی به علت کثیف شدن کویل آبگرم و اوپراتور و نیز کم شدن گاز هر ساله باید بازدید و سرویس شوند . سرویس داکت اسپلیت ها بصورت سالیانه باعث جلوگیری از خراب شدن داکت اسپلیت شده ، مصرف برق تا ۳۰ درصد کاهش یافته و سرما و گرما دهی داکت اسپلیت زیاد می شود.

تعمیرگاه مجاز تعمیر کولر گازی آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به کلی مناطق تهران با پشتیبانی کامل و ۲۴ ساعته و با کیفیت را دارا می باشد.

تلفن تماس: ۰۹۳۹۲۱۱۲۹۴۳

 

راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت | تعمیرگاه تخصصی داکت اسپیلت
Rate this post

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *